Biz Kimiz?

Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmıştır. Sektörde ki engin tecrübelerimizden hareket ederek insana ve çevreye saygıyla dünü, bu günü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Misyon

Karşılıklı güven duygusuna, doğruluğa, şeffaflığa, ve profesyonelliğe olan inancımızla daha çok ailenin; kendileri için en doğru lokasyonda, alım güçlerine uygun bir ödeme planı çerçevesinde hayallerindeki eve, gelire kefilsiz, kredisiz, düşük maliyetle sahip olmalarını sağlamaktır.

Vizyon

Her türlü miktardaki değerli birikimleri şeffaf ve profesyonel kooperatiflerde birleştirerek başta ülkemizde olmak üzere bütün Dünya’da kentsel dönüşümün tamamlanması ve kadim şehirlerin yani başında emniyet ve esenliğin hakim olduğu yeni Bahçeli Şehirler kurulmasıdır.
Küçük büyük bütün paydaşlarımızın yaşam kalitelerinin ve gelirlerinin artmasını sağlamak; Dünya’nın daha güvenli ve daha yaşanası bir yer olmasına katkıda bulunmaktadır.

Değerlerimiz

bahcelisehirler.com bütün yaratılanlara koşulsuz sevginin hayata hayat kılınması, insan hayatına azami saygının garanti edilmesi, birlikte yaşama kültürünün sürekli geliştirilmesine hizmet eder.

Politikamız

Yeni Bahçeli Şehirler’de kaliteli malzemeden, birinci sınıf işçilikten, bahçeden, balkondan asla taviz verilmeyecektir.
Evlerin ucuza mal edilmesi için; devletin sağladığı muafiyetleri kullanmak daire her türlü gayret gösterilir.